Flor de Mayo sada parfémů jablíčka

Vyprodáno Akční nabídka

Elegantní a Stylová dárková sada parfémů ve tvaru jablíček EDP

Jemná a elegantní vůně jablek

Vyrobeno ve Španělsku

Výrobce: FLOR DE MAYO

249,00 Kč 399,00 Kč
Please select variants first


POPIS PRODUKTU

Elegantní a Stylová dárková sada parfémů ve tvaru jablíček EDP

Jemná a elegantní vůně jablek


SLOŽENÍ

Apple gold (zlaté jablko) EDP 20 ml: smyslná a sladká vůně, která spojuje květinové a ovocné tóny. Aroma je dosaženo kombinací esence, která rozvíjí její květinové a ovocné tóny a dává exotickou sladkost. Esence krevní pomeranče stimuluje smysly. Jemně vanilková a citrusová měkkost magnólie reaguje na křečovitou a rozvážnou krásu růže Damascena. Když jsou rozmístěny, nesou tyto esence s sebou Vallauris neroli, vybrané mezi ostatními pro jejich jedinečné akcenty.

Apple red (červené jablko) EDP 20 ml: smyslná a intenzivní vůně, která kombinuje květinové a ovocné tóny. Osvěžující základ nesou citrónovou a černou rybízovou vůni. V srdci objevujeme ovocnou a smyslnou svěžest vyrobenou ze směsi jasmínu a meruňky. Svůdný a lákavý povrch spojuje elegantní tóny vanilky, pižma a santalového dřeva.

Apple green (zelené jablko) EDP 20 ml: neodolatelná a svěží vůně, která spojuje květinové a ovocné tóny. Překvapivý a svěží výlet, směs grapefruitu, rajčatového listu a vodky, se dostává do květinové kytice leknínů a orchidejí s náznaky exotických lesů. Teplý konec protipól santalového dřeva a bílého pižma.


POUŽITÍ

Parfém aplikujte 10 centimetrů od pokožky, nejlépe na tepové body: za uši, krk, šíje a zápěstí, aby vůně vydržela déle. Pokud udržujete pokožku hydratovanou, vydrží ještě déle.  


OBSAH

3 x 20 ml EDP parfém Apple

Flakon parfému rozprašovač.