Flor de Mayo dárková sada parfémů Candy

Akční nabídka

Elegantní a Stylová dárková sada parfémů ve tvaru mašlí - čokolády EDP

Svěží ovocné, květinové a citrusové vůně

Vyrobeno ve Španělsku

Výrobce: FLOR DE MAYO

249,00 Kč 399,00 Kč
Please select variants first


POPIS PRODUKTU

Candy blue (modrá) EDP 25 ml: květinová ovocná vůně, která se otevírá svěžími a chutnými tóny jablka Granny Smith, sicilského cedru a zvonků. Jeho ovocná a květinová vůně začíná sladkými tóny jablek Granny Smith a čerstvého sicilského cedru a zvonků.

Candy orange (oranžová) EDP 25 ml: vůně s překvapivým a svěžím výletem s náznaky exotických lesů. Sukulentní vůně z New Yorku, moderní svátek pro smysly. Perfektní kombinace jablečné esence s propracovanou směsí exotických květin a smyslných lesů. Tato vůně inspirovaná samotným městem je hymnou pro individualitu a svobodného ducha. Překvapivý a svěží výlet, směs grapefruitu a rajčatového listu, se dostává do květinové kytice leknínů a orchidejí s náznaky exotických lesů. Konec vůně doplňuje santalové dřevo a bílé pižmo.

Candy pink (růžová) EDP 25 ml: parfém vášně, intenzity a smyslnosti. Tento milostný lektvar je vůní pro milovníky, která kombinuje kouzelné tóny květin a ovoce. Osvěžující tóny citrusů a černého rybízu doplňují ovocnou bázi smyslné svěžesti vytvořené směsí jasmínu a meruňky. Svůdný a lákavý povrch kombinuje elegantní tóny vanilky, pižma a santalového dřeva. 


POUŽITÍ

Parfém aplikujte 10 centimetrů od pokožky, nejlépe na tepové body: za uši, krk, šíje a zápěstí, aby vůně vydržela déle. Pokud udržujete pokožku hydratovanou, vydrží ještě déle. 


OBSAH

3 x 25 ml - celkový objem 75 ml

Flakon parfému rozprašovač