GT Racing black luxusní parfém 100 ml

Vyprodáno Akční nabídka

Směs sladkého ovoce a orientálních tónů, podpořená aromatickým srdcem levandule a vetiveru.

Vyrobeno ve Francii

Výrobce: PAUL VESS

Balení obsahuje 1 kus v celkovém objemu 100 ml

790,00 Kč 1 490,00 Kč
Please select variants first


POPIS PRODUKTU

Design jako žádný jiný. Je to jedinečný kousek v historii parfému. Láhev Gran Turismo GT BLACK EDITION upoutá pozornost, podíváme se na ni, podíváme se na ni znovu, vezmeme ji do svých rukou, dotkneme se jejího jemného aspektu, její zpracování je bezvadné. 

Je to kousek snu, který držíme v dlaních. Nebývalá aliance estetické a technické dokonalosti ve službách velkého parfému. Barva GT BLACK EDITION je také nová v parfumerii. Technická inovace věnovaná této láhvi, přesně reprodukuje barvu "gunmetal" a skládá se ze skutečného kovu. 


SLOŽENÍ

Gran Turismo GT BLACK EDITION se otevírá dokonalou a živou ovocnou alchymií, která je nádechem čerstvosti: bergamot probouzí smysly a kolem něj se jablko a oranžový květ plně vyjadřují. Srdce mu tvoří velmi mužské tóny vetivera a levandule, které mu dávají upřímnou a výraznou postavu. Skořice a tonka bean podporují tento soulad  a obohacují jeho osobnost. Konečný dotek je jeho temná a honosná brázda, kde se sjednocují jantar a kůže, vyvážené fascinující pačulí a sladkou vanilkou.

Hlava: bergamot, jablko, oranžový květ. 

Srdce: kardamon, levandule, vetiver, tonka Bean. 

Základ: jantar, kůže, pačule, vanilka.


Grand Touring (GT) je snem každého muže, je to hledání mechanické dokonalosti dosáhnout nejušlechtilejších úkolů, hledání svobody a žít bez omezení vzrušení ze života. Paul Vess chtěl tento symbol transformovat vytvořením největších parfémů, aby rozšířil tento sen, který sdílí a umožnil můžům vyjádřit to nejlepší ze sebe. 

The Man of GT BLACK EDITION je volný elektron, nepolapitelný, je to černý diamant. Jeho postava je prosazována, ví, co chce a co chce, dostane. Jeho srdce je rytířské, plné vznešenosti, která velí úctě. Je to dobyvatel, horizont je jeho, nic pro něj není nepřístupné. 

Divoký a volný, vypouští své závodní auto na silnicích života, řev motoru a pneumatiky naříkají na asfaltu. Rychlost je vzrušující a pocit svobody silný. GT BLACK EDITION je mužská vůně, která rozšiřuje hranice snů.  


OBSAH

1 ks v objemu 100 ml