GT Racing Sport luxusní parfém 100 ml

Akční nabídka

Elegantní a racionální kompozice

Šumivá čerstvost ovoce hraje s mořskou smyslností na pozadí jantarového dřeva

Vyrobeno ve Francii

Výrobce: PAUL VESS

Balení obsahuje 1 kus v objemu 100 ml

790,00 Kč 1 490,00 Kč
Please select variants first


POPIS PRODUKTU

Design jako žádný jiný Je to jedinečný kousek v historii parfému. Láhev Gran Turismo GT SPORT EDITION upoutá pozornost. Podíváme se na ni, vezmeme ji do svých rukou, dotkneme se jejího jemného aspektu, její zpracování je bezvadné. Je to kousek snu, který držíme v dlaních. Nebývalá aliance estetické a technické dokonalosti ve službách velkého parfému. Vrchol GT SPORT byl ponořen do chromové lázně, což mu dodalo jeho původní barvu. Připomíná chrom nejkrásnějších děl automobilového světa. 

Gran Turismo GT SPORT vás zve, abyste překonali sami sebe. Odhalí to nejlepší z vás s elegancí sportovce, vůlí a nezkrotným duchem sportovce, dokonalostí gesta a připomíná svobodu a velké pocity, které zažívá sportovní řidiči Grand Touring. 

GT SPORT je elegantní a racionální vůně, která nosí podpis Paul Vess, chválí tělo v pohybu, moderní maskulinitu, která se prosazuje filozofii motoristického sportu. Gesto je čisté, provedené silou a přesností, křivka je perfektní, je to oslava těla a ducha, který ji řídí. V této ikonické vůni Paul Vess znovuobjevuje hru a sen, který povznáší člověka a umožňuje mu dávat to nejlepší ze sebe, dosáhnout největších cílů, překonat se, aby ztělesnil jeho ideál. 


SLOŽENÍ

Čerstvost a mužská smyslnost 

Elegantní a racionální kompozice, kde šumivá čerstvost ovoce hraje s mořskou smyslností na pozadí jantarového dřeva. Gran Turismo GT SPORT se otevírá ovocnými a sladkými tóny, kde jablko vyjadřuje svou kulatost v aromatické shodě. Jeho srdce je výrazným mořským akordem, který nese sladký meloun zabalený pikantním tónem. Mužské pozadí, kde se suché dřevo a jantar mísí s jemnou kůží, zanechává intenzivní brázdu a charakter.

Hlava: citrus, jablko

Srdce: meloun, pikantní tón, mořský tón

Základ: vetiver, jantar, suché dřevo, tonkové boby


Grand Touring (GT) je snem každého muže, je to hledání mechanické dokonalosti dosáhnout nejušlechtilejších úkolů, hledání svobody a zažít bez omezení vzrušení ze života. Paul Vess chtěl tento symbol transformovat vytvořením největších parfémů, aby rozšířil tento sen, který sdílí, a umožnil mužům vyjádřit to nejlepší ze sebe. 


OBSAH

1 ks v objemu 100 ml