GT Racing gold luxusní parfém 100 ml

Bohatý a intenzivní parfém, jako je zlato, který kombinuje světelný vstup citrusové vůně s fascinujícím kořením, které tvoří jeho srdce, na vzrušujícím finále jantarové dřeviny, pižmo, a který dává této úžasné kompozici sílu s orientálními akcenty .

Vyrobeno ve Francii

Výrobce: PAUL VESS

590,00 Kč
Please select variants first


POPIS PRODUKTU

Design jako žádný jiný. Je to jedinečný kousek v historii parfému. Láhev Gran Turismo GT RACING upoutá pozornost, podíváme se na ni, podíváme se na ni znovu, vezmeme ji do svých rukou, dotkneme se jejího jemného aspektu, její řemeslo je bezvadné. 

Je to kousek snu, který se koná v dlaních našich rukou. Bezprecedentní spojenectví estetické a technické dokonalosti ve službách velkého parfému. 

GT RACING také vděčí za svou vzácnost jedinečné kvalitě svého designu. Jeho vrchol byl ponořen do koupele ze skutečného zlata, což mu dává jedinečný a luxusní vzhled. Protože největší parfémy musí být obsaženy v nejcennějších lahvích.  


VŮNĚ

Gran Turismo GT RACING se otevírá na světelném a ovocném tónu, kde citron a pomeranč osvěžují bazalku a sladkou švestku. Její srdce je vynikající kořenitou nabídkou, kde kardamon a muškátový oříšek jsou změkčeny skořicí, což odhaluje pulzující mužnost. Dokonalá směs gaiacového a cedrového dřeva, bohatého pižma a tonka bean, dodávají této vůni dokonalý nádech a činí z její orientální stopy nezapomenutelný otisk.


SLOŽENÍ

Hlava: pomeranč, citrón, švestka, bazalka. Srdce: kardamon, muškátový oříšek, skořice. Základ: gaiacové dřevo, pižmo, cedrové dřevo, tonka bean.

Grand Touring (GT) je snem každého muže, je to hledání mechanické dokonalosti dosáhnout nejušlechtilejších úkolů, hledání svobody, a zažít bez omezení vzrušení ze života. Paul Vess chtěl tento symbol transformovat vytvořením největších parfémů, aby rozšířil tento sen, který sdílí, a umožnil mužům vyjádřit to nejlepší ze sebe. 

Magnetický a okouzlující, Gold of Gran Turismo GT RACING přímo oznamuje svou identitu: drzý a elegantní, šumivý a hravý, vítězství je jeho filozofie, ale v závodě je pán. Hněv ze života bez omezení, tady a teď, a odhaluje ideál člověka. Vezměte kolo, vítězství je na vás. 

Svět je jeho hřiště, rychlost je vzrušující a život bláznivé intenzity. Gran Turismo GT RACING je magnetický parfém vášně pro život a upřímné svádění. 

Závod symbolizuje život, vítězství je postoj. Příležitostný, ale vášnivý Man of GT RACING je čistým estetem. Chce to nejlepší a dostane to. Všechno, čeho se dotkne, se změní na zlato. 


POUŽITÍ

Parfém aplikujte ve vzdálenosti 20 cm od pokožky. Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze ke vnějšímu použití.

 

OBSAH 

1 ks parfém 100 ml